Giraffa

 • Giraffa

  MASCHIO siūlo profesionalius, ilgaamžius bei patikimus mulčerius. 

  MASCHIO siūlo profesionalius, ilgaamžius bei patikimus mulčerius. Šlaitiniai mulčeriai yra itin universalūs: galima dirbti kaip su įprastu iš galo kabinamu mulčeriu arba kaip su šlaitiniu.

  GIRAFFA – populiariausias šlaitinis mulčeris, sukurtas profesionaliam naudojimui su vidutinio galingumo traktoriumi. Idealus pakelių, pagriovių priežiųrai, ganėtinai stambių krūmokšnių smulkinimui. Vertinamas dėl savo:

  tvirtumo
  patikimumo
  darbo kokybės
   

  Gaminant šį mulčerį, kaip ir visą MASCHIO produkciją, visi virinimo darbai atliekami roboto, tuo užtikrinant kad siūlė visur yra vienoda ir pašalinant bet kokią broko tikimybę. Rotorius yra elektroniškai subalansuotas, o jį suka itin patvariu dantytų diržų eilė. Naudojami aukštos kokybės guoliai.

  Giraffa mulčeriai jau standartiškai komplektuojami su priekinėmis saugumo lapkutėmis, šoninėmis slidėmis bei volu iš galo su reguliuojamu aukščiu.

  GIRAFFA – tai puiki investicija į ilgaamžį įrenginį.

  Maschio Gaspardo - tai didžiausias žemės ūkio technikos gamintojas italijoje, turintis moderniausias gamybos linijas ir galintis pasiūlyti vienus kokybiškiausių įrenginių pasaulyje.